Sukuseuran hallitus 2017 – 2019

Hallituksen jäsenet vasemmalta oikealle:

Harri Ojansuu, puheenjohtaja,  Harri.Ojansuu(at)tekes.fi, puh. 040-8374322

Mikko Leino, varapuheenjohtaja, Callion Kaiku ja geneettinen sukututkimus, mikko.leino(at)surffi.net, puh. 050-3098704

Risto Ylitalo, sukututkimus, riylitalo(at)gmail.com, puh. 040-8663204

Lauri Terho, sukututkimus, lauri.terho47(at)gmail.com, puh. 050-5409847

Pekka Anttila, tapahtumat, puh. 050-5920852

Matti Hakala, tiedotus, julkaisutoiminta ja kotisivut,  matti.hakala(at)surffi.net, puh. 050-5506101

Pertti Lehtovirta, valokuvaus ja arkistointi, pertti.lehtovirta(at)gmail.com, puh. 045-1281657

Seija Juntunen, sukututkimus, seijajuntunen(at)luukku.com, puh. 050-5359229

Leila Taittonen, kansainvälinen yhteydenpito, leila.taittonen(at)elisanet.fi, puh. 044-3478563

Leena Toivonen, sihteeri ja jäsenrekisteri, toivole(at)gmail.com, puh. 0500-535476

Riikka Kaleva, rahastonhoitaja, riikkak439(at)gmail.com, puh. 0500-523891

Erkki Tiensuu, sukututkimus,  erkki.tiensuu(at)gmail.com, puh. 050-3523176 (puuttuu kuvasta)

Sanna Vesala, tapahtumat, sanna.vesala(at)gmail.com, puh. 040-7506597 (puuttuu kuvasta)